SALTROOMKüsimused ja vastused


Siit leiad enimesitatud küsimused ja vastused soolatoa kohta
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
_

Mis moodi soolakamber mulle saab aidata?

Soolakamber on ruum, mis on mõeldud lõõgastumiseks ja hingamise parandamiseks. Põrandad on kaetud soolkristallidega, luues unikaalse keskkonna.

Halogeneraatorist sool imepeen, ning hävitab bakterid limaskestadel, tugevdades samal ajal limaskestadega seotud immunsüsteemi.

_

Kuidas ma saan registreerida seansile?

Palun broneerige endale aja mugavalt kodulehel.Seansi pikkus- 30 minutid.

_

Kus me asume?

Asukoht: Kotka 3b, Tallinn

Kliendile tasuta parkimine.

KKKKüsimusi ja vastuseid

KAS SOOLATUBA SOBIB KÕIGILE?

Soolatuba on sobiv pea kõigile, kuid enne külastust on mõistlik konsulteerida arstiga, eriti kui teil on terviseprobleeme või kahtlusi oma tervises.

Üldiselt võib soolakamber olla kasulik inimestele, kellel on hingamisprobleemid nagu astma, bronhiit või sinusiit, samuti neile, kellel on allergiad või nahaprobleemid. Soolakambri külastamine võib aidata ka stressi leevendada ja üldist heaolu parandada. Kui otsite looduslikke võimalusi oma tervise parandamiseks või lihtsalt meeldivat lõõgastuskogemust, on soolatuba kindlasti kaalumist väärt.

Oluline on siiski meeles pidada, et soolatuba ei ole imeravim ja ei asenda traditsioonilist meditsiini, kuid see võib olla tervise toetav lisameetod. Soovitame:

 • Eakatele
 • Sportlastele
 • Allergikutele
 • Suitsetajatele
 • Nahahaiguste põdejatele
 • Gripiviiruse ennetamiseks
 • COVID-19 järel- ja taastusraviks
 • Krooniliste kopsuhaiguste põdejatele
 • SARS-i ja ülemiste hingamisteede haiguste vastu
MILLISEID TERVISELE KASULIKKE OMADUSI SOOLATUBA PAKUB?

Soolatuba, mida tuntakse ka soolakambrina, on spetsiaalselt loodud ruum, kus  põrand on kaetud puhta soolaga.

Soolaruumi külastamine on tervislik ja lõõgastav kogemus, kuna see aitab leevendada hingamisprobleeme, allergiaid ja stressi. Soolateraapia (haloteraapia) protsess hõlmab soolase õhu sissehingamist, mis aitab puhastada hingamisteid ja vähendada põletikku.

Soolakamber võib olla kasulik inimestele, kellel on astma, bronhiit, sinusiit või nahaprobleemid. Lisaks sellele on see suurepärane viis lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks.

KUIDAS NÄEB VÄLJA SOLLAKAMBRI KÜLASTUS?

Tüüpiline soolakambri külastus hõlmab istumist spetsiaalselt kujundatud ruumis, kus põrand on kaetud soolaga ning õhku on rikastatud mikroosakeste soolaga.

Külastajad hingavad sisse seda soolast õhku, samal ajal lõdvestudes ja hingates sügavalt. Soolakambri teraapia võib aidata leevendada hingamisprobleeme, allergiaid ja nahaprobleeme, sest soolane õhk puhastab hingamisteid ja toetab naha tervist.

See annab lõõgastava ja stressimaandava kogemuse ning võib aidata parandada üldist heaolu. Korduvate külastuste korral tajuvad enamus inimesi märkimisväärset tervise – ja enesetunde paranemist.

KÜSI LISAKüsimus? Saada teade

  Saltroom

  Soovitused ja eksklusiivseid sooduspakkumised. Ei mingit rämpsposti – lubame. Jälgi meid:

   KONTAKT

   Kotka 3b, Tallinn Harjumaa 11315
   +372 53953737
   info@saltroom.ee
   bt_bb_section_top_section_coverage_image

   Nefes OÜ © 2024 Kõik õigused kaitstud. Veebilahendus.ee