SALTROOMSoolatuba

Soolatuba pakub võimalust lõõgastuda, mediteerida ja stressist eemale tõmbuda. Meie eesmärk on pakkuda rahu ja tasakaalu.

_
Tugevdab immuunsüsteemi
Soolakambri terapeutiline keskkond aitab immuunsüsteemi tugevdada.
_
Profülaktiline toime
Koge soolakambri eeliseid üldise profülaktilise toime saavutamiseks.
_
Vähendab närvipinget
Soolakamber aitab vabaneda närvipingest ja saavutada sisemine tasakaal
_
Parandab und
Soolakamber aitab sul saavutada sügavamat ja taastavat und
https://saltroom.ee/wp-content/uploads/2023/11/image-30-11-23-07-57-640x960.jpeg

SOOLATUBAKellele sobib?

Soolatuba sobib eriti neile, kes otsivad järgmist:

 • Stressi leevendamist: soolatuba on suurepärane koht stressi maandamiseks ja lõõgastumiseks. Soola negatiivsed ioonid võivad aidata stressitasemeid vähendada.
 • Hingamisprobleemidele leevendumist: soolaravi on kasulik inimestele, kellel on hingamisprobleeme, nagu astma või allergiad. Soola aerosoolid vähendavad hingamisteede põletikku.
 • Nahahooldust: soolatuba aitab nahaprobleemide korral, näiteks ekseemi või psoriaasi leevendada. Soolaravi aitab naha seisundit parandada.
 • Üldist heaolu: soolatuba aitab ka lihtsalt lõõgastuda ja end hästi tunda. Soolase keskkonna mõju aitab parandada üldist vaimset ja füüsilist heaolu.

Enne külastamist on oluline arvestada terviseseisundiga, konsulteerige arstiga, eriti kui teil on terviseprobleeme või allergiaid. Soolaseanssid ei sobi kõigile ning individuaalsed tulemused võivad varieeruda.

Soolatuba-lastele

EELISEDSoolatoast ja selle kasulikusest

Soolakamber on ruum, mis on mõeldud lõõgastumiseks ja tervendamiseks. Põrandad on kaetud soolkristallidega, luues unikaalse keskkonna.

Protseduuride läbimine mõjub ennetavalt kogu organismile, paraneb organismi üldine kaitsefoon, tõuseb immuunsus, langeb stressitaluvus, väheneb närvipinge, paraneb märgatavalt uni.

Halogeneraatoriks nimetatud seade toodab soolaosakestest kuiva aerosooli, mis annab soolakambrile oma tervendava omaduse. Soolakoobas on valgustatud õrnalt ja hubaselt, aidates vähendada ärevust ja stressi.

Soolateraapia on tuntud oma rahustava toime poolest, sarnaselt mereõhule või männimetsale. See võib olla ka suurepärane võimalus teha koos oma perega uut ja lõõgastavat rituaali. Soolakambri õhk on vaba pisikutest ja allergeenidest, muutes selle ideaalseks kohaks kõigile, kes vajavad puhkust ekraanidest ja muust pingest.

Soolakamber on koht, kus saate nautida rahulikku keskkonda ja tervendavaid omadusi, olles meeldiv kogemus nii täiskasvanutele kui lastele.

Enne soolakambri külastamist palume konsulteerida perearstiga ning tutvuda kasutustingimustega ning müügitingimustega.  Sobib hüperaktiivsetele lastele, leevendab ärrituvust.

Soovituslik:

Eakatele
Sportlastele
Allergikutele
Suitsetajatele
Nahahaiguste põdejatele
Gripiviiruse ennetamiseks
COVID-19 järel- ja taastusraviks
Krooniliste kopsuhaiguste põdejatele
SARS-i ja ülemiste hingamisteede haiguste vastu

Tekkis küsimus või soovid lisainfot?

Kui teil on midagi, mille kohta sooviksite küsida või rohkem teada saada, siis helistage meile või saatke kontaktivormi kaudu teade.

Meie jaoks on äärmiselt oluline teie soovidele vastata. Kui soovite rohkem teavet või selgitusi, siis võtke ühendust ja me püüame võimalikult kiiresti teile vastata.

Saada teade

  Saltroom

  Soovitused ja eksklusiivseid sooduspakkumised. Ei mingit rämpsposti – lubame. Jälgi meid:

   KONTAKT

   Kotka 3b, Tallinn Harjumaa 11315
   +372 53953737
   info@saltroom.ee
   bt_bb_section_top_section_coverage_image

   Nefes OÜ © 2024 Kõik õigused kaitstud. Veebilahendus.ee