MIDA ARVATAKSEKlientide arvamused

Mõnus lõõgastus soolakambris: klientide positiivsed kogemused  soolakambri külastamise kohta räägivad lõõgastavast ja tervendavast kogemusest ning sellest, kuidas soolakamber aitab leevendada stressi ja hingamisprobleeme.

Soolakamber
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Lõõgastav esmakogemus

Käisin hiljuti esmakordselt koos lapsega soolakambris ja olin meeldivalt üllatunud. Ruum oli hubane, soe ja huvitav, mis lõi erilise atmosfääri. Pärast seanssi tundsin end märksa lõõgastunumana ja hingasin palju kergemini. Laps oli ka väga rahul. Kindlasti külastame uuesti!
https://saltroom.ee/wp-content/uploads/2019/02/testimonials_01.jpg

Mari-Liis P. Tallinn

Mattiase ema

Totaalne stressimaandaja

Tuleb välja, et soolakamber on suurepärane koht stressi maandamiseks. Mulle meeldis eriti see, kuidas saab lihtsalt olla ja lõdvestuda, hingates sisse soolast tervendavat õhku. Minu allergia sümptomid on vähenenud ja tunnen end palju rahulikumalt.
Placeholder image

Andres K., Viimsi

Allergia ja bronhiidi leevendus

Olen käinud soolakambris mitu korda, kuna mul on krooniline bronhiit. Pärast iga külastust tunnen selget leevendust. Lisaks on teenindus alati sõbralik ja professionaalne. Soovitan soojalt kõigile, kes vajavad hingamisprobleemide leevendamist.
Placeholder image

Kadri M, Tartust

Tekkis küsimus või soovid lisainfot?

Kui teil on midagi, mille kohta sooviksite küsida või rohkem teada saada, siis helistage meile või saatke kontaktivormi kaudu teade.

Meie jaoks on äärmiselt oluline teie soovidele vastata. Kui soovite rohkem teavet või selgitusi, siis võtke ühendust ja me püüame võimalikult kiiresti teile vastata.

Saada teade

  Saltroom

  Soovitused ja eksklusiivseid sooduspakkumised. Ei mingit rämpsposti – lubame. Jälgi meid:

   KONTAKT

   Kotka 3b, Tallinn Harjumaa 11315
   +372 53953737
   info@saltroom.ee
   bt_bb_section_top_section_coverage_image

   Nefes OÜ © 2024 Kõik õigused kaitstud. Veebilahendus.ee